Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Osud utýraného Marečka rozplakal Czadernovou z Novy: Cítili jsme to samé, konejšili ji diváci

Osud utýraného Marečka rozplakal Czadernovou z Novy: Cítili jsme to samé, konejšili ji diváci
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 24 fotografií
dojemné
Obrovskou vlnu pozitivních reakcí dostala moderátorky Novy Renáta Czadernová (35). Při živém vysílání poledních zpráv se rozplakala, protože si ještě před vstupem přečetla zprávu o utýraném Marečkovi z Loun, který podlehl následkům hrubého zacházení jeho otčíma Josefa Kuči (22). Jako matku dvou dětí ji to velice zasáhlo a neudržela pláč. Lidé ji konejšili, že nebyla jediná...

Renáta Czadernová se nedávno vrátila z mateřské zpět do práce a jako každá matka bere vše kolem dětí o trochu emotivněji. Těsně před živým vstupem si přečetla zprávu o případu utýraného chlapce, který nevydržel kruté zacházení jeho otčíma Josefa Kuči.

Při čtení další zprávy se rozplakala, zlomil se jí hlas a zakryla si tvář. Jako správná profesionálka zprávu i s třesoucím se hlasem dopověděla a pak slzy i žal polkla. Moderátorka pak vysvětlila, proč se ve studiu rozplakala. A právě to spustilo laviny krásných komentářů lidí, kteří její smutek pochopili a neodsuzovali.

Úžasné reakce diváků a čtenářů

Na sociálních sítích se pod příspěvkem, který odkazoval na dění při poledních zprávách, lidé vyjádřili tak, že se zachovali úplně stejně. Mnoho z nich se dokonce divilo, jak se jí podařilo v tak dojemném momentu vůbec dočíst. Pod příspěvkem tak přistálo přes 300 krásných komentářů.

"Klobouk dolů! Zachovala se jako profesionál a bravurně ovládla svoje emoce tak, aby dočetla text. I mě tahle zpráva tak rozhodila, že jsem měla co dělat se slzami, je to velká tragédie a ani z daleka si nechci představit, co chlapeček musel prožívat do poslední chvíle svého života," napsala Kateřina. Přidali se k ní i další uživatelé.

Milé poděkování moderátorky

Sama Czadernová byla naprosto uchvácena tolika pozitivními a milými reakcemi. Rozhodla se proto poděkovat všem za oporu a vlídná slova. "Chtěla bych vám aspoň touto cestou strašně moc poděkovat za vaši podporu. Já jsem si na Facebooku TN.cz pročítala všechny vaše komentáře a nesmírně mě potěšily. Jsem moc ráda, že je nás tolik, kterým není jedno, co se Marečkovi stalo. Děkuju,“ poděkovala Renáta všem divákům a čtenářům.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy