Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Osud Týnuš Třešničkovou ani po kopačkách nešetří: Dostala se do křížku s policií

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Malér!
Krásná youtuberka Týnuš Třešničková (24) nemá klid ani rok po osudné nehodě v Turecku. Nejprve přišel rozchod s podnikatelem Viktorem Hajíčkem (33), Týnuš však začíná zjišťovat, že malérům se nevyvaruje ani v každodenním životě. Během jediného večera se tak dostala do křížku s policií a musela řešit ještě jeden, snad ještě větší průšvih!

Jako by Týnuš Třešničková (24) byla magnetem na všechny trable světa! O tom, že se jí smůla lepí na paty, se přesvědčila i tento týden...

Když ve středu vyrazila na módní večírek s mladší sestrou Martinou, ještě netušila, co za nepříjemnosti bude cestu provázet. Těsně před cílem je zastavila policie, jenomže běžná silniční kontrole se rázem zvrtla v něco víc. Týnuš si totiž během ní ulomila podpatek, a tak se musely holky vracet!

Svojí smůle se směje

„Raději si vezmu ještě třetí boty, protože se svým štěstím nevěřím, že to dopadne,“ smála se své smůle Týnuš na Instagramu.

Třešničková utrpěla vážné popáleniny na 75 % těla v září 2018 na dovolené v tureckém Istanbulu. Tehdy ještě tvořila pár s podnikatelem Viktorem Hajíčkem (33), jak ale prasklo na konci října, pár spolu už delší dobu netvoří. Týnuš to ale bere statečně a věnuje se především sobě. Ačkoliv léčba ještě není zdaleka u konce, youtuberka vypadá už teď skvěle.

Související články

Další články