Modelka a reportérka nováckého Prásku Hana Mašlíková (31), která za týden otěhotní na dovolené na Sardinii s fotbalistou Michalem Kadlecem (28), musí rozdýchávat šok.

Namísto aby dále svého miláčka hlídala před zlatokopkami o víkendech v německém Leverkusenu a jinak honila kšefty u nás, čeká ji stěhování do Turecka. Její zlatý chlapec totiž přestoupil do Fenerbahce Istanbul a „Mašle“ nemá na vybranou.

Za králem nespoutaného sexu, čerstvě volným kamarádem Kadlece, fotbalistou Tomášem Ujfalušim ho prostě samotného do turecké metropole pustit nemůže, a tak se musí smířit s krutou realitou, ve které vymění život německé hausfrau za drsné přežívání v roli turecké hospodyně, která nosí přinejmenším šátek a její pán si s ní může dělat, co chce.

Kadlec už podle všeho podepsal Istanbulu smlouvu a Mašli tak čeká stěhování z emancipované Evropy do kruté Asie, kde žena nemá moc vysokou cenu a ještě na ni coby silikonovou blondýnu bude pokřikovat každý Turek, který ji byť z kilometru spatří.

Haničko, nic si z toho nedělej, to tě jen Alláh zkouší, zda Michala doopravdy miluješ a jsi ochotná vzdát se pro něj pohodlného života české celebrity a stát se tureckou otrokyní. Ale ty to dáš, láska je mocná čarodějka…