Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Osud se s Luďkem Munzarem (†85) nemazlil: Kruté stáří v bolestech a bez řidičáku!

Zdroj: Showpix
+ Dalších 16 fotografií
Rány osudu
České herecké nebe se rozrostlo o další legendu. V sobotu nad ránem jeho řady bohužel rozšířil Luděk Munzar (†85). Poslední roky před smrtí pro něj byly nejtěžšími v životě. Za kruté stáří mohly zdravotní komplikace, kvůli nimž trpěl nesnesitelnými bolestmi, i vážná nemoc milované manželky Jany Hlaváčové (80).

Luděk Munzar v sobotu ráno naposledy vydechl ve svém domě. Před smrtí na tom legendární herec nebyl dobře. Jakub sklář nebo vypravěč z pohádky S čerty nejsou žerty trpěl nesnesitelnými bolestmi.

Zdravotní komplikace dlouholeté tváři Národního divadla ztížily poslední roky života. Špatně se mu chodilo a často ztrácel rovnováhu. Koncem roku 2017 to došlo tak daleko, že se po domě prý musel pohybovat na ivalidním vozíčku. Dokonce mu vzali řidičský průkaz, který nutně potřeboval.

Staral se totiž o těžce nemocnou manželku Janu Hlaváčovou Ta kromě silných depresí trpí Parkinsonovou chorobou a tři roky neopustila dům. Když bylo něco potřeba, jel pro to Munzar autem. Loni v březnu, v den jeho 85. narozenin, mu řidičák nakonec vrátili.

Smutnou zprávu o hercově úmrtí v sobotu potvrdil i fotograf Jan Josef Rosenberg. "Luděk Munzar je již na druhém břehu, pomodleme se za jeho duši. Byl to dobrý člověk a výborný herec," napsal na Facebook.

CO VÍME O SMRTI LUĎKA MUNZARA:

STRACH O TĚŽCE NEMOCNOU JANU HLAVÁČOVOU: ZASÁHLA JI SMRT MILOVANÉHO LUĎKA MUNZARA (†85)!

POSLEDNÍ PŘÁNÍ LUĎKA MUNZARA (†85): PŘED SMRTÍ SI STIHL UDĚLAT RADOST VYSNĚNÝM BOURÁKEM

SKLÁNÍM SE BÁŘE! STARALA SE O LUĎKA I MAMINKU SKVĚLE, ŘEKLA EXTRA.CZ JIŘINA BOHDALOVÁ

PŘEDPOVĚDĚL SI SVOU SMRT: MRAZIVÁ POSLEDNÍ SLOVA ZESNULÉHO LUĎKA MUNZARA (†85)!

ZDRCENÁ BARBORA MUNZAROVÁ: SMRT MILOVANÉHO OTCE (†85) JÍ VZALA SLOVA!

ZEMŘEL LUDĚK MUNZAR (†85): LEGENDÁRNÍ HEREC NAPOSLEDY VYDECHL U SEBE DOMA!

Související články

Další články