Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Osud rodin z Výměny manželek: Petra, kterou trápil nevěrný manžel, si po natáčení prošla peklem!

V pátek 25. říj­na odvysílala te­levize Nova de­vátou epizodu pre­miérové šesté řady úspěšné reality show Výměna manželek. V tomto díle se setkala rodina Skalbových, kde nešťastnou Petru neustále podváděl manžel, a rodina Bernardových, která trpěla extrémně pořádkumilovným otcem Tomášem.

Jak vzpomíná Petra Skalbová na pobyt v druhé rodině? „Nejtěžší pro mě během Výměny bylo to, že se mnou rodina vůbec nekomunikovala. Když jsem udělala něco špatně, neřekli mi to, jen se pořád starali, aby všechno bylo uklizené. Ve dřezu byl třeba jen jeden hrnek a hned se musel umýt, jinak by bylo zle,“ vzpomíná na těžké chvíle u rodiny Bernardových Petra.

Po skončení natáčení si ale Petra prošla peklem. „Martina mi nedala pokoj. Pořád mi posílala smsky, na Facebooku nás pomlouvala v diskuzích, jaké jsme špíny. Pak se naštěstí uklidnila a přestala,“ vzpomíná na nepříjemnou situaci Petra. Neustálé nevěry manžela Luboše prý skončily a účast v pořadu partnery paradoxně sblížila.

To rodina Martiny Bernardové nezaznamenala žádnou změnu. Stále musí zápasit s pořádkumilovným otcem Tomášem. „U nás je to pořád stejné, máme normální vztah,“ dodala stroze Martina.

Související články

Další články