Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Osud jako Karel Gott: Tohle vzkazuje Honza Musil, který bojoval se stejnými nemocemi

Karel Gott a Honza Musil
Zdroj: Profimedia.cz, Facebook
+ Dalších 9 fotografií
DOJEMNÉ
Stejně jako Karel Gott (80) podstupoval léčbu rakoviny mízních uzlin i Honza Musil (52). Také on se potýkal s leukemií, byť ne akutní, která zasáhlo tělo Mistra. Co moderátor vzkazuje největší české celebritě, jež nyní oznámila léčbu závažné choroby?

Karel Gott veřejně prohlásil, že mu před rokem a půl našli poruchu krvetvorby, která bohužel přes veškeré léčebné snahy přerostla v akutní leukemii S mírnější formou choroby má zkušenost i Honza Musil, který prostřednictvím eXtra.cz poslal zpěvákovi povzbudivý vzkaz.

„Že pan Karel Gott (80) bude mít větší problémy se zdravím, to se bohužel dalo vytušit z opakovaných onemocnění v posledních letech a z rušení koncertů. Nejde mu přát nic jiného než zdraví, zdraví a zdraví. Všechny ostatní fráze jsou nyní úplně zbytečné. Nyní je to jen o energii, vnitřní síle, přítomnosti jeho blízkých a o víře, že to bude dobré. To mu nic, ani žádná léčba, nenahradí. Každá nemoc je spojená s hlavou,“ řekl eXtra.cz Honza Musil, jenž nám popsal i vlastní dávný boj s nemocemi.

„Nejdřív jsem měl Hodgkinsův lymfom, leukemie u mě vypukla jako následek rakoviny mízních uzlin. Myslím, že u mě byla výhoda, že se lékařům podařilo mi dát dohromady imunitu a že nemoci propukly v mladém věku. Nevím, jak by to dopadlo, kdybych léčbu podstupoval dnes, když už mám rozvětvenější rodinu. Na staršího člověka může mít taková choroba mnohem horší vliv. Medicína se ale od dob mé nemoci obrovsky posunula, už je někde úplně jinde,“ vzpomíná Musil, který věří, že se Karel Gott dočká pozitivních zpráv.

DÁLE MŮŽETE ČÍST:

Karel Gott má akutní leukemii! Se zlou nemocí bude bojovat, slíbil fanouškům

Akutní leukemie! Karel Gott ukázal, jak bojuje se zlou rakovinou, která se vrátila

Prosím o klid, požádal Gott a ukázal novou fotografii

Co vše nyní Mistra ohrožuje? Promluvil odborník

Leukemie Gotta rozplakala jeho velkého kamaráda Jiřího Krampola

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy