Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Osud jak z hororu: Ženu po infarktu strčili do pytle na mrtvoly a zavřeli v márnici. Co se s ní stalo?

Maria de Jesus Arroyo dostala infarkt, lékaři si mysleli, že zemřela.
(Ilustrační foto)

Dovedete si představit větší hrůzu, než že se probudíte v márnici v chladicím boxu v pytli na mrtvoly? Děsivá ironie a krutá hra osudu potkaly osmdesátiletou ženu z Los Angeles, u níž bylo konstatování úmrtí na infarkt, ale lékař přehlédl nejasné znaky vykazující, že žena ještě pořád žije.

Z rozhodnutí byla nakonec umístěna do losangeleské márnice do chladicího boxu, kde při vytažení těla bylo zjištěno, že se probudila a zoufale se chtěla dostat z boxu ven. Na jejím obličeji byly znatelné stopy po zranění způsobené drásáním se ven a pytel byl napůl roztržený.

Patolog nakonec konstatoval, že žena zemřela na udušení a podchlazení, její rodina nyní žaluje losangeleskou márnici a požaduje finanční odškodnění, ale zaměstnanci tvrdí, že v ničem nepochybili.

„Zřízenec márnice našel tělo v chladicím boxu otočené a se známkami poranění, bylo vidět, že bojovala o život,“ řekl k věci právník rodiny.

Související články

Další články