V pondělí večer odstartovala nová reality show TV Nova Robinsonův ostrov. Nejstarší žena mezi soutěžícími Iveta Stará z Boreče u Lovosic se do boje opřela hned v prvním díle, před svými soupeři zakopala zásoby jídla a má v plánu je použít jako páku pro její případný vyhazov. Iveta totiž moc dobře ví, že špatná fyzická kondice ji na ostrově neudrží, a tak těží z praktických zkušeností.

„Spíš zastanu vaření, stavění chýše, možná i trochu uklidňování lidí. Na to spoléhám!“ Šestačtyřicetiletá trafikantka sice žije na vesnici o několika rodinách, provdala se však hned za tři muže různých národností – za Chorvata, Turka a Itala. Z každého manželství má jednoho syna.

Před pěti lety Iveta nečekaně ovdověla a psychicky se zhroutila. Po čtyřech měsících se dokázala opět postavit na nohy a rozhodla se dostavět dům, který začali budovat s manželem. Výhru 2 500 000 Kč v reality show Robinsonův ostrov by tak Iveta použila na dostavbu domu. O domácnost se během natáčení show stará syn.

„Nechala jsem doma hospodářství a dům. Všechno to visí na mém sedmnáctiletém synovi, kterému pomáhají kamarádky. Tak doufám, že to zvládnou,“ říká Iveta. Zda se Iveta probojuje až k vysněné finanční částce, sledujte každé pondělí a středu na Nově!