Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ostudu dělá i na svatební cestě: Máme první fotky z líbánek Rytmuse a Jasminy!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 145 fotografií
Fotky z líbánek
Po pompézní veselce pláchli novomanželé Rytmus (42) a Jasmina Alagič (29) ze Slovenska. Slavná dvojice vsadila na tradici a líbánky tráví v Paříži. A budoucí tatínek si hned v prvních minutách nedopustil jeden ze svých výstřelků!

Ostuda by mohla být Rytmusovým (42) druhým jménem. Po veselce na zámku a první manželské noci odjel s Jasminou Alagič (29) na svatební cestu. Způsob, jakým se tam uvedl, je poněkud zarážející!

Od dospělého muže a nastávajícího otce by jeden očekával jistou úroveň chování. O tom jsou přesvědčeni i mnozí fanoušci. Jenomže kroměřížský rodák na to odmítá i po čtyřicítce přistoupit. A tak po příjezdu do Paříže dováděl v restauraci se žabími stehýnky a Jasmině nezbylo než se smát.

„Jedeme na výlet,“ chlubila se Jasmina. „Tak už jsme konečně v Paříži a moje pretty woman si dává slimáky,“ hlásila z města zamilovaných. Vzápětí Rytmus rozjel svoje žabí divadýlko a ostatní hosté se asi museli dost podivovat.

Slovenský rapper tak vysílá signál, že ho nezmění ani svatba. Ještě před ní si stihl zavařit se žducháním do těhotné Jasminy, krátce nato zase házel kolem o zem. Třeba ho nakonec zklidní narození prvního syna…

Související články

Další články