Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Ostuda v Římě: Jeden ze sparťanů pomočil na ulici žebrající ženu!

Famózní výhra na hřišti, ostudná prohra mimo něj. Sparta slaví historický postup přes Lazio Řím, ale mediální svět si všímá spíše močení fanoušků. Na záběrech je vidno, jak jeden z fanoušků českého vicemistra nestoudně močí na žebrající ženu. To je zase reklama na Česko, že?

Včerejší večer v Římě patřil klukům z Letné. Sparťanští fotbalisté rozebrali své italské soky z Lazia Řím na prvočísla. A slaví historický postup mezi top 8 týmů Evropské ligy!

Fantastický úspěch ovšem zdá se zastíní nešťastné jednání jednoho z fanoušků, jehož počínání zachytil jeden ze španělských žurnalistů španělského deníku Marca.

Na záběrech je vidno, jak jeden z fanoušků českého vicemistra nestoudně močí na žebrající ženu, která byla pomočena v centru města za bílého dne. Situace je o to smutnější, že nikdo z kolemjdoucích močícího muže neupozornil, že toto se skutečně nedělá.

Je to škoda. Tohle je kaňka na jinak parádním večeru.

Související články

Další články