Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ostuda pro Francouze! Čeští hokejisté jim do branky nasázeli ŠEST PUKŮ, oni nám žádný!

Češi rozdrtili Francii.
Čeští hokejisté opět ukázali jasnou převahu a v zápase proti Francii se na Mistrovství světa v hokeji, které se letos odehrává v Dánsku, ani jednou nezaváhali. Zápas skončil 6:0 pro český národní tým. Země galského kohouta odchází zahanbena, české hokejisty čeká ještě střet s Rakouskem a pak semifinále.

Češi už ve čtvrté minutě nedělního zápasu s Francií předvedli, kdo bude udávat tempo. Pastrňák za asistence Krejčího střelil branku, v osmé minutě další, tentokrát za pomoci Jaškina.

O třetí puk ve francouzské brance se postaral Jaškin, o čtvrtý a pátý Horák. Převaha českého týmu byla zkrátka patrná ve všech ohledech, Francouzi neměli šanci. Dokonce museli vystřídat brankáře, jinak by dopadli ještě hůř.

Zápas nakonec skončil 6:0 pro český národní tým.

Semifinále tak mají Češi jisté. Pondělní střet s Rakouskem už bude dle předpokladů pouhou formalitou, stejně jako ten dnešní s Francií.

Mohlo by vás zajímat

Další články