Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Ostuda na cenách Oscar 2020: Zesnulý Luke Perry se pocty nedočkal, zapomněli na něj

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
skandál
Předávání cen Oscar každoročně doprovází nějaký skandál, letos by se však organizátoři měli skutečně stydět. Při tak velké události je tradicí zavzpomínat na hvězdy, které se jí už bohužel nedočkaly. K tomuto účelu slouží in memoriam video, ve kterém letos chyběl Luke Perry. Herec Beverly Hills 90210 zemřel v březnu ve věku 52 let a organizátoři na to úplně zapomněli.

Každoroční tradicí při předávání cen Oscar je zhlédnutí videa, v němž je věnována vzpomínka umělcům, kteří se události již nemohli zúčastnit. Do hereckého nebe odešlo v loňském roce hned několik velkých jmen, i tak je ale obrovskou ostudou, když organizátoři na někoho zapomenou.

Hořkou pachuť mělo předávání už kvůli nedávné tragické smrti Kobeho Bryanta, o němž spousta hvězd hovořila. Mnohé ale velmi pobouřila skutečnost, že ve vzpomínkovém videu chyběla velmi důležitá osobnost – Luke Perry, který zemřel v březnu roku 2019 na následky silné mrtvice.

Na to, že organizátoři na smrt herce z Beverly Hills 90210 zapomněli, upozornil deník New York Post. Nemile překvapené byly především celebrity, které Perryho osobně znaly. Jeho absence ve videu byla neuctivá a jde rozhodně o jednu z největších ostud, jakou si kdy filmová akademie utrhla.

Související články

Další články