Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ostuda na brněnském veletrhu! Co se stalo?

Co se stalo?
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) odmítla slavnostně otevřít stánek Středočeského kraje na mezinárodním veletrhu turistických příležitostí v regionech – REGION TOUR.

„Byla jsem velmi zklamaná z naprosto zpackané příležitosti prezentovat Středočeský kraj. Náš stánek byl rozlohou největší, jeho program a uspořádání ale naprosto nevyhovující. Bez nápadu a hlavně bez promyšlené prezentace kraje a jeho turistických lákadel. Naprosto chyběla spolupráce s krajskými organizacemi i podnikateli. Odfláknutá práce,“ řekla hejtmanka. Stánek Středočeského kraje neobsahoval nic, co by zaujalo oko návštěvníka veletrhu.

Na stolcích byly sice letáky a brožurky, ale chyběla prezentace krajských podnikatelů v turistickém ruchu, zajímavých řemesel, například sklářů, nebo krajských měst. Středočeská města Benešov a Dobříš měla své stánky hned vedle, kraj je ale s nabídkou spolupráce neoslovil.

Středočeský kraj stánek a účast na veletrhu REGION TOUR objednal již za minulého vedení. Hejtmanka ale nešetří kritikou ani vlastních řad. „Jsem opravdu naštvaná. Byl to náš první veletrh. Toto už se nesmí opakovat,“ dodala Pokorná Jermanová.

Související články

Další články