Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Ostuda jako hrom: Malátný Miloš Zeman se vysmrkal, holuba pak zkoumal! VIDEO

+ Dalších 14 fotografií
Zatímco většinu zemí reprezentují prezidenti, kteří nevypadají, že se každou vteřinou skácí k zemi, Česko takové štěstí už přes pět let nemá. Skoro se už začíná zdát, že si Miloš Zeman (73) nenechá ujít jedinou příležitost, aby uřízl ostudu sobě i naší zemi!

Prezidenti Miloš Zeman a Andrej Kiska (55) v neděli v Hodoníně uctili památku Tomáše Garrigua Masaryka (†87) a potom odcestovali historickým vlakem na Slovensko.

Už to vypadalo, že se akce obejde bez trapasů, hned na začátku tiskové konference ale vyvedl Zeman všechny z omylu. Při pohledu na českého prezidenta nešlo nemít strach, že každou chvíli spadne ze židle na zem.

Na malátné pohyby Miloše Zemana jsou už všichni zvyklí, tentokrát to ale vyhnal do extrému. A korunu svému nereprezentativnímu vystupování nasadil ve chvíli, kdy popadl obrovský látkový kapesník a vysmrkal se do něj. Nešlo si nevšimnout, jak si svůj „výtvor“ následně prohlížel.

Mohlo by vás zajímat

Další články