Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ostuda až za hranicemi: Z Jágrovy striptérky si dělají srandu už i v Rusku!

V Rusku Jaromír Jágr před lety hrál, takže si ho všichni dobře
pamatují.
Zdroj: life.ru
O Veronice Kopřivové píšou už i ruském tisku. Bývalá striptérka bude za chvíli známá celosvětově. O tom se jí snad ani nikdy nesnilo! Akorát z důvodu své "popularity" asi moc velkou radost nemá. Jaromír Jágr je totiž bývalý útočník ruského klubu Avangard Omsk, kde v letech 2008 - 2011 hrál. V Rusku si na něj dobře pamatují a o aféře jeho holky neváhali napsat.

Ruské novináře zaujal na Facebooku jeho striptýz, který provedl s hokejkou. Začali se pídit, o co jde, a netrvalo dlouho, aby zjistili, co dělala jeho holka před studiem angličtiny.

Pobaveně konstatovali, že Jaromír Jágr (44) české novináře „vytrolil“ a že striptýz i údajná reakce mama Džegr jsou vtipné. Nicméně se pak o Veronice pěkně rozepsali. Podle ruských redaktorů se teď „utápí ve lži“ a s novináři odmítá komunikovat.

Její příběh považují za velmi „zajímavý“ a připomínají, že se svého času snažila uspět i v soutěži krásy. Když ale jako „misska“ pohořela, tak šla k tyči. V Rusku jsou po zhlédnutí fotek polonahé Veroniky laškující na klínech cizích mužů velmi zvědaví, jestli se na ni neprovalí i eskort. Takové služby ale Veronika Kopřivová důrazně popírá.

Každopádně ruští novináři správně odhadli, že kauza, kterou přinesl eXtra.cz, je momentálně společenské téma číslo jedna.

Související články

Další články