Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Ostuda Agáta Prachařová: 6 českých modelek, co mají děti a luxusní tělo k tomu

Taky mají děti, přesto nevypadají jako brambora…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 199 fotografií
Agáta Prachařová (32) se po víkendové přehlídce ocitla pod palbou nelichotivé kritiky. Ze všech stran se na ni valí tisíce komentářů, že než aby takhle vylézala na molo, raději by měla zůstat zahalená od hlavy po paty. Vystavila se totiž v bikinách a nedokonalosti, které po druhém porodu nestihla zatím odstranit, jsou všem trnem v oku. Přinášíme proto šestici slavných modelek po dětech, jejichž dokonalá tělíčka jsou důkazem, že když se chce, tak to jde!

Dvojnásobná mamina Agáta Prachařová (32) na sebe v neděli strhla veškerou pozornost. Necelý půlrok po druhém porodu šla módní přehlídku v bikinách, jenže to neměla dělat. Ocitla se na pranýři a lidé na jejích tělesných nedostatcích nenechávají nit suchou.

Na to, aby mohla Agáta po druhém porodu veřejně hupsnout do bikin, by potřebovala ještě pár kilo shodit a zpevnit povislé partie. Dmulo se jí nevypracované bříško a dle svých fanoušků měla dosti povislý zadek. Řada z nich si myslí, že by Prachařová udělala lépe, kdyby zůstala doma s dětmi.

Pravdou však zůstává, že když se chce, tak to jde. Agáta rozhodně není bez šance vrátit se do formy, v jaké bývala předtím, než přivedla na svět Kryšpína a Miu. Česko je na krásné modelky bohaté a dokonce se může pyšnit nejméně šesti, které si zároveň s dětmi dokázaly pohlídat i dokonalé tělíčko.

Nejvíc zářnými příklady za všechny jsou Simona Krainová (45) a Andrea Verešová (37). Obě dvě mají dvě děti, Simona syny Bruna a Maxe, Andrea dceru Vanessu a syna Daniela. A stále platí za sexsymboly, po kterých touží zástupy mužů.

Perfektními tělíčky se mohou chlubit i modelky Eva Herzigová (45), která má tři děti, Karolína Kurková (34), jež porodila dva syny, Tereza Maxová (46) se třemi dětmi i Pavlína Němcová (45), která má dokonce už dospělého syna.

Agáto, bojuj! A tady se můžeš inspirovat!

Související články

Další články