Dvojnásobná mamina Agáta Prachařová (32) na sebe v neděli strhla veškerou pozornost. Necelý půlrok po druhém porodu šla módní přehlídku v bikinách, jenže to neměla dělat. Ocitla se na pranýři a lidé na jejích tělesných nedostatcích nenechávají nit suchou.

Na to, aby mohla Agáta po druhém porodu veřejně hupsnout do bikin, by potřebovala ještě pár kilo shodit a zpevnit povislé partie. Dmulo se jí nevypracované bříško a dle svých fanoušků měla dosti povislý zadek. Řada z nich si myslí, že by Prachařová udělala lépe, kdyby zůstala doma s dětmi.

Pravdou však zůstává, že když se chce, tak to jde. Agáta rozhodně není bez šance vrátit se do formy, v jaké bývala předtím, než přivedla na svět Kryšpína a Miu. Česko je na krásné modelky bohaté a dokonce se může pyšnit nejméně šesti, které si zároveň s dětmi dokázaly pohlídat i dokonalé tělíčko.

Nejvíc zářnými příklady za všechny jsou Simona Krainová (45) a Andrea Verešová (37). Obě dvě mají dvě děti, Simona syny Bruna a Maxe, Andrea dceru Vanessu a syna Daniela. A stále platí za sexsymboly, po kterých touží zástupy mužů.

Perfektními tělíčky se mohou chlubit i modelky Eva Herzigová (45), která má tři děti, Karolína Kurková (34), jež porodila dva syny, Tereza Maxová (46) se třemi dětmi i Pavlína Němcová (45), která má dokonce už dospělého syna.

Agáto, bojuj! A tady se můžeš inspirovat!