Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Ostuda: Afektovanou Janu Kirschner zostudil i zesměšňovaný Kameňák!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
PROPADÁK
Dělá velký rozruch, jako by se mezi lidmi nemluvilo o ničem jiném. Jana Kirschner (40) řádí v letošní řadě The Voice Česko Slovensko jako černá ruka, ale ani ona reality show nepomáhá. Možná spíš naopak. I seriál Kameňák, který dostává od kritiků skoro záporná hodnocení, má dvakrát víc diváků!

Zatímco The Voice si v neděli připsal 652 tisíc diváků nad patnáct let a skončil s hanbou čtvrtý, v pátek uvedený první díl Kameňáku vyhrál celý večer s téměř 1,3 milionu diváků. I Strážmistr Topinka se musel poklonit.

Kritici sice ohrnují nos a říkají, že větší „kravinu“ snad ještě neviděli, jenže tvůrcům se evidentně (na rozdíl od poroty The Voice) podařilo trefit do vkusu diváků. Těm asi chybí legrace, takže seriálu, který přesně kopíruje strukturu pěti předchozích filmů, dali šanci.

Ultras z Novy

„Diváci televize Nova jsou naši největší ultras. Každý díl Kameňáku tam vždycky boří rekordy, tak jsme se jim rozhodli opět udělat radost,“ dme se pýchou nad úspěchem producent Pavel Pásek.

Osudy postaviček Kameňákova, z nichž většinu diváci znají už dlouho, některé i od prvního dílu, budou mít diváci šanci vidět ještě patnáctkrát. A vrátí se i Jana Paulová, která v předchozích dvou dílech chyběla!

Naproti tomu diváci Novy se asi nezbaví Jany Kirschner, i když jim tak moc vadí. Jenže naděje tu je: Velmi nevýraznou Alenu Šeredovou v Talentmanii před devíti lety narychlo nahradili Genzer se Suchánkem…

Související články

Další články