Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ostrý vzkaz Plekance Vondráčkové: SKUTEČNÁ PRAVDA O SOUDU! Lucie má smůlu

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 29 fotografií
VÁLKA
Pondělní definitivní rozhodnutí kanadského Nejvyššího soudu, který uznal žalobu Tomáše Plekance (36) kvůli zadržování synů v Kanadě proti jeho vůli matkou Lucií Vondráčkovou (39), má zajímavou dohru. Zpěvačka prostřednictvím advokáta přesvědčuje veřejnost, že vlastně vyhrála, když soud poslal děti do Čech až na konec školního roku. Jenže slova hokejistovy zástupkyně Luciinu obranu srážejí!

„Paní PhDr. Lucie Vondráčková Plekancová prokazatelně plánovala, bez ohledu na přítomnost či nepřítomnost otce na území Kanady, zde trvale setrvat. Ve své komunikaci, prostřednictvím kanadské právní zástupkyně, vůči otci i ve svých soudních podáních opakovaně uvedla, že považuje Kanadu za jediný domov dětí i svůj,“ napsala eXtra.cz právnička Tomáše Plekance Mgr. Lenka Radoňová.

Kanadský Nejvyšší soud opakovaně nesdílel její názor, nařídil termín pro předání dětí a jejich návrat v doprovodu otce do ČR a nepřiznal matce jí požadovanou kompenzaci a náhradu nákladů řízení. Tento spor jsem v zastoupení pana Tomáše Plekance iniciovala. Není mi znám spor stejných účastníků, který by paní PhDr. Lucie Vondráčková Plekancová ‚vyhrála‘ tak, jak uvádíte,“ dodala advokátka, když jsme se jí zeptali, co říká na interpretaci, že zpěvačka vlastně zvítězila.

Co říkala protistrana

A co vlastně původně právní zástupci Lucie Vondráčkové tvrdili?

„Podle dřívějšího rozhodnutí soudu prvního stupně se měly děti vrátit do ČR bezodkladně. Odvolací soud ale zohlednil zájmy dětí, na které opakovaně upozorňovala paní Lucie Vondráčková, a rozhodl tak, že děti dokončí školní rok, nebudou tedy nyní měnit svůj domov, a do ČR se vrátí až po jeho skončení,“ informovali Top Star advokáti Lucie Vondráčkové.

Jeden z nich, Petr Machálek, ještě v prosinci hovořil o žalobě dost drsně.

„(Plekanec) podal skandální a nesmyslnou žalobu na vlastní ženu u Mezinárodního soudního dvora v Haagu s tím, že měla unést své syny!“ napsal tehdy Blesku. S údajně nesmyslnou žalobou kvůli zadržování dětí v cizím státě (ne kvůli únosu) ale nyní hokejista přitom plně uspěl.

Související články

Další články