Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Ostrý vzkaz Plekance pro Vondráčkovou: Lucie je v klidu, její reakce mluví za vše

Ostrý vzkaz Plekance pro Vondráčkovou: Lucie je v klidu, její reakce mluví za vše
Zdroj: archiv Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance
+ Dalších 7 fotografií
den matek
Plekance (37) má na háku! Bývalý partner Lucie Vondráčkové (40) na ni v neděli coby matku jejich dvou synů zapomněl, ale zpěvačce je to očividně jedno. Když Tomáš na Den matek popřál pouze své mamince Květě a současné partnerce Lucii Šafářové (33), zachovala chladnou hlavu. Řídila se zásadou, že špinavé prádlo se na veřejnosti nepere a jeho ostrou pozámku ponechala bez povšimnutí!

Jako by Tomáš Plekanec zapomněl, že jeho synové mají taky maminku!

V neděli se na exmanželku Lucii Vondráčkovou ve facebookovém přání ke Dni matek vykašlal. Vyzdvihl pouze svou mámu Květu a současnou partnerku Lucii Šafářovou (33), s níž má dceru Leontýnku. "Nejlepší," napsal k jejich fotkám.

Ale zpěvačka si z toho vrásky nedělá. Fanoušci sice Plekance kritizovali, že si měl vzpomenout i na svou bývalou lásku, Lucie však ponechala jeho příspěvek bez povšimnutí.

Popřála mamince

Místo handrkování před veřejností radši popřála své mamince Haně Sorrosové (61), která jí napsala texty k řadě písniček. Ukázala se s ní na společné fotce a přidala srdíčka.

"Jediné společné s maminkou je krása a jemnost. Jinak jste pravý opak," komentovala jedna z fanynek. Jiná byla zase přesvědčená, že Lucie a Hana mají úplně stejný úsměv.

Jestli Tomáš přál Lucii soukromě, zůstává vě hvězdách. Jisté však je, že takové drobnosti nedokáží Vondráčkovou rozhodit.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy