Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

OSTRÝ BOJ: Anežka Kiliánová v drsném sporu s Nelou Slovákovou! Co si holky provedly nyní?

Nela upozornila na nespolehlivou hostesku a ta se nyní vulgárně brání.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Tohle je hodně drsný souboj dvou krásných blondýnek. Na jedné straně brněnská zpravodajka Nela Slováková a na straně druhé drzá hosteska Anežka Kiliánová. Proč si holky vjely do vlasů?

Všechno začalo tím, že Nela Slováková (26) dohodila slečně Anežce práci. Ta se na domluvený termín ale vybodla. Nela pak na svém Facebooku zveřejnila, jak slečna blondýnka nedodržuje dohody – psali jsme o tom ZDE.

Mysleli jsme si, že Anežka pochopí, že tohle je předem ztracený boj. Že uzná, že Nela je jiná váhová kategorie, a složí zbraně. Ale to jsme se zmýlili.

Anežka Kiliánová, která má na Facebooku napsáno, že chodila na Hotelovou školu v Brně, zbraně rozhodně nesložila. Naopak se do Nely pustila vulgárním způsobem, který zaskočil i zkušené dlaždiče. Koho tahle nechutná zpráva nezaskočila, je Nela Slováková.

Ta se rozhodla, že celou konverzaci zveřejní. Není to hezké čtení. Samý překlep, plno sprostých slov a nějaká brněnská řeč, které asi rozumí jen lidé tamějšího kmene. Co je v textu nejhezčí, jsou nakonec asi ty smajlíky.

Pánové, neměly by si to tyhle holky raději rozdat v ringu? Co myslíte?

Související články

Další články