Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OSTRÉ VZKAZY ČEŠEK pro matku z banky: Kojit roční dítě na veřejnosti je úplně mimo!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
kojení na veřejnosti
Českým internetem koluje už druhý den příspěvek pohoršené matky, která v bance chtěla nakojit své roční dítě a nebylo jí to dovoleno. Místo zastání dostala ale pořádný kartáč. České matky se shodují na tom, že roční dítě zvládne chvíli vydržet nebo jsou tady způsoby, jak to vyřešit jinak. Co pohoršené matce vzkazují?

Kojení na veřejnosti. Téma, které už pomalu, ale jistě začíná všechny pořádně štvát. Spoustě matek se nelíbí, že nemohou kojit prakticky kdekoliv, kde se jim zachce. Už se několikrát na sociálních sítích objevily komentáře naštvaných matek, které byly vyhozeny z kavárny nebo restaurace.

Kolem posledního příspěvku se ale rozmohla nekonečná diskuze, kde se lidé střídavě zastávají nebo haní matku, která se rozhodla, že nakojí v bance své roční dítě, ale následně byla vyhozena. České matky se shodují hromadně na tom, že kdyby dítěti byl měsíc nebo dva, tak je rozčarování vyhozené matky zcela v pořádku.

Pokud se ale matka čertí kvůli tomu, že jí nebylo dovoleno kojit roční dítě, tak to mohla vyřešit jinak. „Kdyby šlo o novorozeně, neřeknu ani slovo. Ale kojit roční děcko veřejně? To už jí vše a chvíli přece vydrží. Sama mám tři děti a tohle nepochopím,“ rozčilují se matky v komentáři.

Stejně tak mnohým matkám a ostatním lidem přijde mimo, aby do Raiffeisenbanky, kde k incidentu došlo, naklusalo hromadně několik matek a začalo tam na protest kojit. „Kojit roční dítě v bance, co to kurva je? Když má roční dítě hlad, dám mu do pusy rohlík a je to vyřešené,“ nechápe jednání další komentující.

Související články

Další články