Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Ostře sledované vlaky: Muž se natáčel s mašinou, ta mu urazila hlavu! HRŮZNÉ VIDEO

Nad některými činy zůstává rozum stát. Jeden takový předvedl muž jménem Shiva, který si chtěl natočit video s projíždějícím vlakem. To se mu podařilo do momentu, než ho vlak srazil. Muž může být šťastný, že strašlivou nehodu přežil navzdory zranění hlavy, které utrpěl. Internetem nyní koluje video, kde je srážka zaznamenána.

Shiva je obyčejný muž, který si chtěl natočit video s projíždějícím vlakem. Měl v plánu si udělat selfie, až ho bude mít přímo za zády. Téměř se mu to povedlo, dokud ho vlak nesrazil. V klipu můžeme vidět usměvavého mladíka, který ukazuje za sebe na přijíždějící vlak. Případ se udál v indickém Hajdarábádu, píše Dailymail.

Vlak ho srazí takovou rychlostí, že šokovaný muž ani nestačí změnit výraz. I přes minimální pravděpodobnost Shiva dramatickou srážku přežil. Mohl jí však předejít, jelikož vlak se ho snažil upozornit varovným signálem. Muž neuposlechl, lidská hloupost prostě skutečně nezná mezí.

Související články

Další články