V Ostravě jsem strávila pár fajn let. Důležité pro mě bylo ukázat těm zapšklým Ostravákům, že ten svět není zas až tak hrozný, naučit je slušnému chování, aby alespoň trochu upustili od svého buranství, a hlavně jim předat své nejlepší rady. A to jsem také splnila.

Nejdříve se cukali, jako ostatně všude, ale pak jednoduše pochopili, že já chci pro ně jen to dobré a učit se musí od té nejlepší, tedy ode mě. Všichni se přeci chtějí naučit co nejvíce od někoho, kdo kromě krásy oplývá inteligencí a všestranným humorem. Po čase jsem došla k závěru, že jsem Ostravě poskytla už dost, ale jsou v Česku ještě města, jejichž obyvatelé potřebují ke svému štěstí Markétu Kuču.

Volba to byla jasná. V jakém městě jsou lidé nejvíce zhýčkaní? Kde mají na všechno čas? Kde je potřebná má pevná ruka, velký bič a malý dvůr? No přece v Praze!

A tak jsem si sbalila kufr, nasedla na vlak a jela tomuto nádhernému městu ukázat ten správný směr. Můžu vás ujistit, že pod mým odborným dohledem se z vás stanou lepší lidé. Když teď pojedete do Ostravy, tak uvidíte, že mentalita lidí se změnila k lepšímu. Když máte mě po mém boku a řídíte se tím, co já řeknu, protože já mám vždy pravdu, tak budete jednoduše úžasní jako já. A to chce přece každý!

Takže jsem ráda, že vám, mírně zanedbaným Pražákům, můžu podat pomocnou ruku a udělat z vás člověka hodného mého obdivu.

Příště si už povíme něco o tom, proč jsou holky z Ostravy lepší než holky z Prahy.

Budete mě milovat, vážně!