Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ostrava: Zabil 6 lidí v nemocnici a zmizel! Nebezpečný střelec uniká v šedivém Renaultu Laguna

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Nebezpečí
Policie hledá muže, který v ostravské Fakultní nemocnici v úterý ráno zabil nejméně 6 lidí. Střelci se podařilo z místa činu zmizet. Policie uveřejnila fotku muže, kterého zřejmě považují za střelce. V Ostravě operují speciální jednotky.

"Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po pravděpodobném podezřelém. Zároveň vyzýváme k maximální možné obezřetnosti," tak zní výzva policie. Policie zveřejnila první fotku. Pak ale přišla aktualizace, že je to jen svědek střelby. A kriminalisté zveřejnili novou fotku a nové informace.

"V souvislosti se střelbou pátráme po nebezpečném ozbrojeném pachateli, který se pohybuje v šedém vozidle Renault Laguna 9T57401. Pachatel je nebezpečný, pravděpodobně ozbrojen, prosíme, nepokoušejte se jej zadržet a volejte ihned linku 158," uvedli kriminalisté v novém prohlášení.

Střelec je zřejmě někde ve městě, policie varuje obyvatele. Muže se nepokoušejte zadržet, zřejmě je stále ozbrojený.

Oznámení o střelbě policie dostala v 7:19 a už v 7:24 přijela na místo první hlídka. Oběti byly podle prvotních informací 4, následně ale zemřely i dvě vážně zraněné osoby. Podle svědků útočník zkrátka přišel a začal střílet. „Přišel do čekárny a začal střílet na lidi, kteří tam čekali před ordinací. Když vystřílel zásobník, pistoli si přebil a střílel znovu. Údajně se chtěl zastřelit i sám, ale když chtěl vystřelit proti sobě, měl už prázdný zásobník. Poté z místa utekl,“ uvedli svědci pro web TN.cz.

Jsme na místě a připravujeme další podrobnosti. Sledujte portál eXtra.cz.

Související články

Další články