Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ostrá válka o jméno zesnulého Radka Brzobohatého (†79): Kdo o vdově Gregorové tvrdí, že ho ukradla?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Vdova po Radoslavu Brzobohatém (†79) Hana Gregorová (65) má problém! Stýskalo se jí po divadle (z toho původního, které prodala, byla odejita), a tak si založila nové. I s jménem zesnulého manžela. Jenže majitelka ochranné známky Divadlo Radka Brzobohatého ji žene před soud!

O případu jsme již informovali, tentokrát se k celé aféře vyjádřila strana, která chce Hanu Gregorovou žalovat.

„V létě 2017 jsem od paní Hany Gregorové zakoupila nejen Divadlo Radka Brzobohatého jako takové společně se všemi inscenacemi, kostýmy a rekvizitami, ale stejně tak jsem zaplatila i za název divadla, tedy Divadlo Radka Brzobohatého. Přestože jsem jedinou majitelkou názvu divadla, založila paní Gregorová svou divadelní společnost zcela neoprávněně pod názvem Divadélko Radka Brzobohatého, respektive Divadelní společnost Radka Brzobohatého, tedy pod názvem snadno zaměnitelným s názvem našeho divadla. Dále informovala média v tom smyslu, že herci z našeho divadla hromadně utíkají, divadlo neprosperuje a že se vzhledem k tomu ruší mnohá představení, nebo že divadlo je před krachem,“ popisuje nová principálka.

Vše z údajných obvinění Gregorové odmítá. Podle ní je divadlo ve výborné finanční kondici. A že se jí má rozpadat divadelní soubor? Opak je prý pravdou. Odešli podle ní ti, kteří pochopili, že v konkurenci nových a kvalitnějších tváří by nemuseli obstát.

„Na základě neoprávněného použití názvu divadla, pomluv a dalších invektiv či nepravd směřujících vůči mé osobě a Divadlu Radka Brzobohatého můj právní zástupce zaslal paní Gregorové Výzvu k upuštění a zdržení se nekalosoutěžního jednání,“ dodala Romana Goščíková. Pokud Hana Gregorová předžalobní výzvě nevyhoví, dojde prý na soud. Přítelkyně režiséra Karla Janáka je přesvědčená, že soudní spor by beze zbytku vyhrála.

Gregorová s naší redakcí dlouhodobě nekomunikuje. Odmítla se vyjádřit už ke zprávám, podle nichž se má prý znovu důvěrně stýkat s Ondřejem Koptíkem, ani informace ohledně sporu o název divadla nijak nekomentovala.

Předpokládáme ale, že buď má v rukávu nějaký tajný triumf, nebo se do boje pustí s pouhým přesvědčením, že coby vdova má na jméno svého muže bezvýhradný nárok…

Související články

Další články