Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ostrá válka mezi Hanychovou a Soukupem: Jaromír si postěžoval, že neví, kde má dceru. Zkazil nám prázdniny, zuří Agáta

Agáta Hanychová nemohla vzít Rozárku do Paříže kvůli Soukupovi. Zkazil nám prázdniny, zuří influencerka
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák/Se souhlasem Clash of the Stars
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Hádky

Napětí mezi influencerkou Agátou Hanychovou (38) a podnikatelem Jaromírem Soukupem (54) by se dalo krájet. Zatímco ona odjela se svým manželem Mirkem Dopitou a dvěma staršími dětmi Kryšpínem a Miou do Paříže, nejmladší Rozárku dala na hlídání. Jenže Soukup je vzteky bez sebe a o tom, kde se jeho dcera nachází, nemá prý ani ponětí. Na to influencerka zareagovala ve vyjádření pro eXtra.cz, kde dala explicitně najevo svou frustraci z toho, že nemůže Rozárku nikam vzít.

Agátě Hanychové už došla trpělivost. Na sociální sítě přidala snímek, na němž je zachycen její manžel Mirek Dopita, nejstarší syn Kryšpín a prostřední Mia. Nejmladší dcera Rozárka, kterou má s podnikatelem Jaromírem Soukupem, však chybí. V pozadí se tyčí Eiffelova věž a hned bylo jasné, že rodinka odjela do Paříže.

„Ano, mám i další dvě děti... Dnes jsem se fakt naštvala, holčičky. Vy víte a znáte mě, teď bude mluvit můj manžel,“ napsala k příspěvku Agáta. „Róza mohla jet s náma k moři... ale díky jeho šestnácti hodinám v týdnu nemohla. Ač měl nabízený styk kdykoli předtím, nebo potom,“ doplnila a znovu poněkud zvláštně odkázala na Dopitu. Ten však žádné vyjádření nedal.

Influencerka si tak postěžovala na to, že svou dcerku nemůže vzít na žádnou dovolenou. Bez souhlasu druhého rodiče totiž nesmí Rozárka vycestovat ze země. A zdá se, že Soukup jí takový souhlas nedal. I z toho důvodu musela Rozárka zůstat v Česku na hlídání. Jenže holčičku údajně může opatrovat pouze rodina a nesmí být dána do péče chůvy. A právě to Soukupa rozzuřilo, protože prý netuší, v čí péči Hanychová Rozárku ponechala.

Doporučené video: Svatba Agáty Hanychové a Mirka Dopity.

Soukup je vzteky bez sebe

Sám Soukup podle svých slov neví, kde se jeho dcerka nachází, a je pořádně naštvaný. „Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! A péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův. Stejně jako dříve, i nyní jsem připraven se o svou dceru postarat. Stačilo říct slovo a Rozárka mohla trávit čas se svým otcem. A ne v péči chův a dalších cizích osob,“ řekl pro Blesk.

Právě Soukupova reakce tak vytočila Agátu, že si musela ulevit na sociálních sítích, jak stojí výše v článku. Ve vyjádření Hanychové pro eXtra.cz pak byla znát velká frustrace. "Upřímně jsem doufala, že budeme mít klid a nikdo se to nedozví, že beru děti do Disneylandu, když nám po*ral jarní prázdniny," postěžovala si s tím, že teď má kvůli svému ex zkaženou dovolenou.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy