Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ostrá slova diváků na adresu Bereniky Kohoutové: Vzkázali jí něco opravdu nechutného!

+ Dalších 22 fotografií
hlas lidu
Berenika Kohoutová (27) se stala vítězkou čtvrté řady zábavního pořadu Tvoje tvář má známý hlas a také se proslavila jako herečka, která se nikdy nebála obnažit před kamerou. Když začala pátá řada Tváře, stala se moderátorkou FaceNews, kde informovala o průběhu a zákulisí show. Lidé ji ale začali nenávidět!

Nabídka moderovat FaceNews na TV Nova Plus byla, zdá se, pro Bereniku Kohoutovou klíčová. Lidé ji kvůli jejímu vyjadřování a vystupování v tomhle pořadu úplně začali nenávidět. Z oblíbené herečky, vítězky 4. řady Tváře, spisovatelky a zpěvačky je podle slov diváků trapný sluníčkářský a protekční fracek.

A čím si tohle všechno zasloužila? FaceNews, pořad, který moderovala a který ukazoval zákulisí a neodvysílané scény ze zábavního pořadu Tvoje tvář má známý hlas, ji totiž vykreslil v úplně jiném světle. Berenika měla být přirozeně vtipná a udržet diváka u obrazovky. To se ale podle reakcí lidí zjevně nepovedlo.

Lidé jsou nadšeni, že se její tvář z obrazovek ztratí a dali to celkem jasně najevo. V posledním díle FaceNews po celou dobu jako že brečela a lidé to už nevydrželi!

„Berenika je strašně trapná, vyjadřování má houpacího koně. Pryč s ní z televize,“ napsala paní Urbanová, která se na mladou brunetku už nadále nechce ve svém obýváku dívat.

A přibyly i další názory: „Berenika, to je hrozná p*ča, už ji někam zakopejte,“ píše další divačka.

Kromě vtipů a teatrálních projevů Bereniky lidem vadí i něco jiného: „Vždyť v té porotě nedala dohromady větu! Hrozně primitivní stvoření. Proč ji dávají do televize?“

Sledovali jste FaceNews v podání Bereniky Kohoutové? Máte stejný názor jako ostatní diváci, nebo tuhle mladou brunetku máte naopak rádi a bude vám na obrazovkách chybět?

Mohlo by vás zajímat

Další články