Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ostrá hádka žen z Výměny manželek: Lucie odhalila detaily týrání Ondry (9), Aneta vše zapřela

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
spor
Středeční epizoda Výměny manželek zahýbala Českem. Diváci se seznámili s Lucií, která strávila 10 dní v domácnosti Anety. Ta žila v jednopokojovém bytě s několika zvířaty, manželem a nevlastním synem Ondrou (9). Malý chlapec s ADHD byl po dobu natáčení svým otcem nucen klečet na dřevěné podložce, a jak se nyní ukazuje, vše je ještě horší, než se zdálo. Na sociálních sítích se strhla válka, kde se obě ženy přetahují o to, na čí straně je pravda. Zatímco Lucie odhalila další detaily týrání nebohého Ondry, Aneta vše zapřela.

Poté, co se na Anetu po odvysílání Výměny manželek snesla vlna kritiky, nevydržela a promluvila. Lidé ji obvinili z toho, že malého Ondru, který je nyní v diagnostickém ústavu, společně s jeho otcem týrala a chtěla se ho zbavit. Už před časem se veřejnosti nová špindíra vysmála, nyní však olej do ohně přilila Lucie, která její lži na sociálních sítích odhalila.

Když Aneta začala v internetové diskuzi tvrdit, že Ondra nikdy neklečel, Lucie neváhala vyjít s pravdou ven. „Klečel, tak aspoň nelži, já u toho byla, ty vole,“ napsala žena, která neudržela slzy už při čtení manuálu. Jakmile si Aneta jejího komentáře všimla, své tvrzení poněkud zmírnila. „Ano, jen si na to klekl, aby věděl, jaký to je, určitě jsme ho nenechali klečet hodinu a půl,“ uvedla. Neuvědomila si ale, že se do sítě svých lží víc a víc zamotává – v době, kdy chlapec dvě a půl hodiny klečel na dřevěné masážní podložce, vůbec nebyla doma.

Lucie nedovolila, aby Anetě lži prošly. „Já byla u toho, klečel od osmi do půl jedenácté večer, Lukášovi bylo jedno, že vstává do školy. Škoda, že tam nebyly skryté kamery, to bys čuměla,“ ohradila se. Zřejmě se v ní ale nahromadil vztek, a tak nezůstala jen u těchto informací. Na Anetu i jejího manžela prozradila spoustu dalších hrůz.

„Když se to stalo, hned druhý den ráno jsem to řešila se štábem. Kluk nesnědl svačinu, druhý den ji nedostal. Tvůj Lukášek nám koupil pizzu a malému ani nedal, tak co to je za člověka. Věci mi smrděly, domů jsem je přinesla špinavé, protože mi Aneta zakázala zapnout pračku. Nechala mi tam 2 tisíce, s sebou si vzala 5 a ještě celou výplatu,“ napsala Lucie, kterou 10 dní v náhradní rodině semlelo. Do pořadu by prý už v životě nešla.

Související články

Další články