Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ostrá hádka ve Výměně manželek: Cholerický Pepa seřve biomatku Báru kvůli rizotu!

+ Dalších 8 fotografií
Ve středečním díle Výměny manželek uvidíme, jak si poradí maminka Bára s pěti divokými kluky a přísným tatínkem Pepou. Na druhé straně se bude maminka Markéta snažit zastoupit dominantní bio-matku Báru. Ta se ostře pohádá s náhradním manželem Pepou, který ji začne vyhazovat z domácnosti. Jak příští Výměna dopadne, se podívejte ve středu ve 20:20 na Nově.

Ve středeční premiérové Výměně manželek poznáme rodinu z Tábora, kterou tvoří Bára (27), Milan (29) a Leontýna (11 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Markétou (25), Josefem (39), Pepou (8), Petrem (8), Adamem (6), Radkem (4) a Pavlem (2), kteří žijí v Železné Rudě.

Rodina z Tábora se do Výměny manželek přihlásila hlavně proto, že chce zjistit, jaké bude trávit deset dní odděleně. Bára je silně dominantní člověk a miluje pořádek, navíc je hodně vysazená na kvalitní stravu. V druhé rodině zajímá zejména Markétu to, jak žijí jiné rodiny, protože u nich se hodně křičí, a to hlavně kvůli výchově dětí, které tráví až extrémně mnoho času s telefony a tablety.

Velkou zátěží v průběhu deseti dní projde Bára, která není zvyklá na tak početnou domácnost a připadá si jako služka. Navíc bude jen s obtížemi vycházet se svým náhradním manželem, jenž se občas projevuje jako cholerik. Její pobyt v náhradní rodině tak poznamenají hádky. Při jednom ze záchvatů Pepa Báře řekne, ať se sebere a jede domů, že na něj nebude řvát „takový fracek“. Podaří se to Báře ustát?

Související články

Další články