Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ostrá hádka v show Svatba na první pohled: Hysterická Petra seřve Reného jako fracka

Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
reality show
Diváky oblíbený pořad Svatba na první pohled se již tuto středu přehoupne do své druhé poloviny. V pořadí již pátý díl bude sledovat všechny čtyři páry. Tři z nich manželské, čtvrtý stále ve stavu svatebního očekávání. Ač se tento pár na svůj velký den v předešlé epizodě připravoval poctivě, na obřad kvůli silné průtrži mračen nedošlo. Jejich ANO zazní nakonec až ve středu.

NatáliaFrantiškem žijí společně a intenzivně pracují na svém vztahu. Zdá se, že zatím úspěšně. Natálka se po divokém startu jejich manželství opravdu snaží.

Připravila Františkovi tajnou oslavu narozenin, na kterou sezvala všechny jeho přátele. A její úsilí šlo ještě dál. Navzdory strachu a respektu, který má z kolečkových bruslí, se na ně s Františkem vypravila. „Společné chvilky a společné zážitky jsou strašně důležité,“ uvědomila si najednou.

„Je krásný, když někdo překoná svůj diskomfort kvůli druhému,“ pochvaluje si František. Tento pár začíná připomínat dvě hrdličky…

Svatba na první pohled a hned velký špatný

Zato na svatební cestě Petry a Reného ve Slovinsku je to jako na houpačce – nahoru a dolů. René je velkým milovníkem adrenalinových sportů, zatímco Petra si ze všeho nejvíc užívá lehátko na rozpálené pláži.

„Chtěla bych třicet stupňů a vodu teplou alespoň dvacet čtyři,“ povzdechla si Petra ještě předtím, než nasedla na raft. Už tušila, až ani jedno z toho ji dnes nečeká. „Jsem promrzlá na kost a mám husí kůži,“ říká zhruba po hodinové jízdě na raftu.

Ač se snaží, je toho na ni moc. Stačí málo a nehezky se rozkřikne na Reného, který je ve svém živlu a rozdováděně na ni stříká studenou vodu. „Snažil jsem se jí tu cestu udělat co nejzajímavější. Možná kdyby se uvolnila, tak by si to užila,“ říká René a trochu zklamaně dodává: „Asi to není dovolená podle jejích představ.“

Situace se vyostří natolik, že Petře dojdou nervy. „Heej, nech toho, nebo se fakt naseru,“ nevydržela to už Petra a zařvala na Reného. „Fakt, nech toho,“ pokračovala. Má vůbec tento pár nějaké šance na úspěch?

Související články

Další články