Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ostrá hádka v Like House 2: Nedělej ze mě ču*áka, v*le, neudržel se Tadeáš

+ Další 3 fotografie

Pouhý jeden den po odchodu Agáty Hanychové se ve vile Like House 2 spustila další hádka, tentokrát mezi Tadeášem a Elou. Tadeášovi se nelíbilo, jakým způsobem se Ela chová před kamerami. Mimo ně se údajně nedrží tolik zkrátka - alkohol si užívá mnohem víc a mluví o věcech, které by na kameru normálně neřekla.

Před několika dny proběhla mezi Tadeášem a Elou soukromá konverzace, ve které Ela Tadeáše upozorňovala na chování své kamarádky Terky.

"Ona moc dobře ví, že jsi tady ta hlavní star, tak se podle toho k tobě chová. Ty to nevidíš, protože je chytrá. To, jak se s tebou objímá a takovéto věci, to je mimo její charakter." Alkoholem posilněný Tadeáš byl překvapený. "Já to nevidím."

A hádka byla na světě

Když došlo na konfrontaci před ostatními, na hádku bylo zaděláno. "Nedělej ze mě čuráka, vole. Já o Terce neměl žádné pochyby," pustil se do Ely svým drsným slovníkem Tadeáš.

"Já z tebe nebudu dělat čuráka, ty si za mnou reálně přišel do pokoje a zeptal ses mě, co si myslím o Terce. Vůbec na mě nezkoušej, že já tady dělám hroty s Terkou," reagovala Ela.

"Vzalas mě do pokoje a řeklas mi, ať si dávám pozor na Terku, že se se mnou baví jen pro publicitu," připomněl Tadeáš, a když to Ela popřela, doporučil jí studium herecké školy. "Běž si tam na nějakou hereckou školu, ale tohle je fakt bullshit." Vyhrocenou situaci okomentoval z vířivky Samuel: "Přijde mi, že Tadeáš totálně poštvává holky proti sobě."

Má pravdu Ela nebo Tadeáš? Podívejte se na video.

Like House 2 sledujte na novém kanále Prima Show v 18.10 hodin.

Související články

Další články