Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Ostrá hádka po návratu z flámu: Opilý Pomeje se ve schíze pustil do manželky!

Andrea je stále zamilovaná, ale s Jirkovými financemi to má složité…
+ Dalších 11 fotografií
Dalo se čekat, že po celodenním flámování v nonstopu Jiří Pomeje (53) nepřijde domů za stále ještě manželkou Andreou (29) v nejlepším stavu. Nakonec z toho byla hádka o dost velkém nesmyslu!

Redaktor eXtra.cz by se o tom, že se rozvádějící manželé škorpí, nikdy nedozvěděl, nebýt telefonátu od Jiřího (53). Ten po návratu domů z alkoholické šichty, na které byl místo návštěvy lékaře, našemu škrabalovi položil dost nesmyslnou otázku zhruba ve smyslu „Máňa říkala, že ty jsi říkal, že Andrea něco říkala. Je to pravda?“ Šlo o úplně divnou věc, takže ji pisatel těchto řádků musel odmítnout.

Za chvilku si hovor převzala Andrea Pomeje. „Nezlobte se. Jirka teď přišel z té hospody a schízuje tu. Vůbec to neberte vážně. Je hrozně opilej,“ prohlásila a rozloučila se. Pomeje vzápětí volal ještě dvakrát, to se už ale náš redaktor věnoval volnočasové činnosti, literárnímu rozboru starých lužických pověr a bájí, proto už nebral telefon.

Herec trávil prakticky celý čtvrtek, až do pěti hodin odpoledne, v baru nedaleko svého bydliště v pražském Břevnově, takže se opravdu není čemu divit.

Krásná mladá manželka ho ostatně opouští kvůli tomu, že má mít opravdu velký problém s alkoholem. „Někdy je to s Jirkou hrozné psycho. Musím s ním rozebírat neuvěřitelné věci. Potřebuje léčbu, a to i od psychologa,“ řekla nám ve čtvrtek.

Mohlo by vás zajímat

Další články