Redaktor eXtra.cz by se o tom, že se rozvádějící manželé škorpí, nikdy nedozvěděl, nebýt telefonátu od Jiřího (53). Ten po návratu domů z alkoholické šichty, na které byl místo návštěvy lékaře, našemu škrabalovi položil dost nesmyslnou otázku zhruba ve smyslu „Máňa říkala, že ty jsi říkal, že Andrea něco říkala. Je to pravda?“ Šlo o úplně divnou věc, takže ji pisatel těchto řádků musel odmítnout.

Za chvilku si hovor převzala Andrea Pomeje. „Nezlobte se. Jirka teď přišel z té hospody a schízuje tu. Vůbec to neberte vážně. Je hrozně opilej,“ prohlásila a rozloučila se. Pomeje vzápětí volal ještě dvakrát, to se už ale náš redaktor věnoval volnočasové činnosti, literárnímu rozboru starých lužických pověr a bájí, proto už nebral telefon.

Herec trávil prakticky celý čtvrtek, až do pěti hodin odpoledne, v baru nedaleko svého bydliště v pražském Břevnově, takže se opravdu není čemu divit.

Krásná mladá manželka ho ostatně opouští kvůli tomu, že má mít opravdu velký problém s alkoholem. „Někdy je to s Jirkou hrozné psycho. Musím s ním rozebírat neuvěřitelné věci. Potřebuje léčbu, a to i od psychologa,“ řekla nám ve čtvrtek.