Richard Genzer (51): V tomhle případě mě opravdu napadá jediný komentář: “Geňa je prostě Geňa a Geňou zůstane.” Ale víte co musím pochválit? Že má v teniskách takzvané “neviditelné” ponožky! KONEČNĚ to pochopili i takoví “dřevorubci”, jako je Geňa.

Jitka Nováčková: Jitčin outfit neurazil ani nenadechl. Ale popravdě, někdy je lepší “jet podle pravidel”, než se dopustit nějakého šíleného přešlapu. Jitka sázela na jistotu a outfit je trendy (výrazná barva na minisukni), ze stylingového hlediska správně vybalancovaný (krátká sukně i top versus dlouhé sako), sexy “booties” (česky se tomu, bohužel, říká polokozačky).

Iva Kubelková (41): Iva byla jedním z hvězdných hostů na přehlídce Beaty Rajské a vynikala ve všech směrech. Nejen outfitem (Ivo, to sako je dokonalé!), ale i tím, že evidentně objevila recept na věčné mládí a nechce se o něj podělit. A jestli máte v šatníku podobně výrazný kousek, vezměte si příklad z Ivy. Tady je recept: jeden výrazný kousek a zbytek outfitu úplně jednoduchý, ideálně v tmavé barvě. Jen tak má totiž onen výrazný prvek šanci opravdu vyniknout.