Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Ostatní v karanténě přibrali, herečka Vlastina Svátková se procvičila k vysekané figuře

Herečka je velmi krásná.
Zdroj: Archiv Vlastiny Svátkové
+ Dalších 8 fotografií
dřina
Nucenou domácí karanténu využil každý po svém. Většina lidí si našla nové aktivity, jiní zase využili čas k odpočinku. Jelikož o jídlo v supermarketech nebyla nouze, nebylo tak těžké nějaké to kilo za několik týdnů přibrat. Úplně opačným směrem se však vydala herečka Vlastina Svátková, ta na sobě v karanténě zamakala natolik, že se teď může pyšnit postavou snů.

Herečka se slovenskými kořeny se předvedla ve své životní formě. Na jejím těle byste nenašli snad ani gram tuku. Čas strávený v karanténě využila pro sebe a na jejím konci se pochlubila postavou, které většina žen nedosáhne za celý svůj život.

V karanténě se začala hýbat

Jak sama přiznala na svém Instagramu, za vysekanou figuru může především pohyb, kterým vyplňovala dny, kdy nebyla práce. "Někdo kvůli karanténě a omezení pohybu přibral, někdo se naopak konečně začal hýbat. Já vždy dělala všechno naopak...," napsala k fotce, na které vypadá senzačně.

Úspěšná a oblíbená

Maminka tří synů působila vždy velmi jemně až étericky, ale tak vyrýsovanými břišními svaly se nikdy předtím nechlubila. Je vidět, že když si herečka něco zamane, velmi svědomitě si za tím jde. Autorka několika knih o ženské duši má spoustu fanoušků. Díky své upřímnosti a schopnosti sebereflexe si získala značnou číst ženského publika.

O Vlastinu jako o krásnou herečku ale nepřijdou ani muži. Naposledy si zahrála v celovečerním filmu Můj příběh, kde ztvárnila baletku potýkající se s domácím násilím.

Na fotky krásné Slovenky se podívejte do naší galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy