Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Ostatní by mohli závidět: Karanténu tráví Pavlína z MasterChefa pozoruhodnou činností

Zdroj: Archiv Pavlíny Lubojatzky
+ Dalších 5 fotografií
co dělá?
Soutěžící z kulinářského pořadu MasterChef Pavlína Lubojatzky tráví povinnou domácí karanténu jak jinak než přípravou něčeho dobrého. Kromě pečení bábovek se prý díky nouzovému režimu dostala k činnosti, na kterou neměli s manželem dlouhé tři roky čas - čtení knížek. Věděli jste, že je Pavlína kromě zapálené kuchařky i vášnivou čtenářkou?

U diváků nepatří zrovna k oblíbeným účastníkům. Pavlína, která se v soutěži drží zuby nehty, si od veřejnosti vysloužila už několik přezdívek. Přívlastek ufňukaná se ve spojitosti s jejím jménem objevuje asi nejčastěji.

Čas na knížky

Na to, kam až to v MasterChefovi dotáhne, si budeme muset ještě nějaký čas počkat. Už teď se lze o Pavlíně dozvědět řadu věcí. Vedle blogu o vaření, který s manželem Martinem založili a do kterého přispívají zdravými recepty, se rodačka z Moravy ráda začte do zajímavé knížky. Na svém Instagramu se svěřila, že právě kvůli karanténě mají s manželem na čtení po třech letech opět čas.

Idylické manželství

Ano, Pavlína si s manželem i čte. Sama v jednom z příspěvků prozradila, že není moc věcí, které by s Martinem nedělali... "Děláme to tak, že se střídáme po pár stránkách ve čtení nahlas. Ten druhý v mezičase jen poslouchá. Je to kvalitně strávený společný čas, protože nad dějem ještě klábosíme a sázíme se, kdo sakra bude tím vrahem," popsala manželskou harmonii Pavlína.

"Ufňukanou" Pavlínu uvidíme už dnes večer v dalším díle MasterChef Česko. Vypadá to ale, že tentokrát nebude ona černou ovcí, nýbrž hudebník Pája, který si to u poroty tzv. pohnojí. Vyhodí totiž celý kus neopracovaného hovězího žebra do koše.

Související články

Další články