Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Osobní trenér zpěvačky Adele promluvil: Nezhubla pro slávu, ale pro sebe a syna

Osobní trenér zpěvačky Adele promluvil: Nezhubla pro slávu, ale pro sebe a syna
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
reakce
Poté, co Adele přidala na sociální sítě fotku, kde je vidět její razantní úbytek váhy, strhla se lavina reakcí. Někteří jí gratulovali, že vypadá naprosto úžasně. Další naopak tvrdí, že rozhodně nezhubla jen díky cvičení a správnému stravování. Zlatým středem jsou ti, kteří ji stále vidí jako tu stejnou zpěvačku. K celé situaci se vyjádřil její osobní trenér Pete Geracimo.

Příspěvek slavné zpěvačky Adele, kde ukázala svůj progress v hubnutí, obletěl sociální sítě až neuvěřitelnou rychlostí. Vyvážené negativní a pozitivní reakce však přiměly jejího osobního trenéra jménem Pete Geracimo, aby se k celé situaci vyjádřil. A z negativních komentářů byl zklamaný.

Sklíčený z negativních reakcí

"Jako její bývalý londýnský osobní trenér mi přijde skličující číst tak negativní komentáře a zpochybňování toho, jak úžasně zhubla. Ze své osobní zkušenosti vím, že práce s Adele má hodně vzestupů a pádů. Vždy jela podle vlastního tempa," začal ji bránit Geracimo.

"Nikdy nepřišla o svůj talent, který jí daroval Bůh. Její hlas vyjadřuje, kým je. Nikdy si nehrála na něco, co není. To, co jste viděli, je to, co jste dostali. A my to milujeme," pokračoval její bývalý trenér. "Když jsme s Adele započali naši cestu, nebylo to o tom, aby byla dokonale štíhlá. Záleželo na tom, aby byla zdravá. Hlavně po těhotenství a operaci," vzpomínal Pete v příspěvku.

Znatelný úbytek váhy

"Když jí bylo 25 a bylo oznámeno turné, museli jsme se připravit na vyčerpávající program, který trval 13 měsíců. V té době začala trénovat a mnohem lépe jedla. Výsledkem bylo, že znatelně zhubla a lidé si toho všimli. Změna, kterou prodělala, byla propírána všemi médii. Ta pozornost, kterou měla, byla dechberoucí," vysvětlil Pete Geracimo.

Dodal, že od chvíle, kdy se Adele přestěhovala do Los Angeles, bylo vidět, že prošla jistými osobními změnami. "Je přirozené, že s tím přijde i nové pojetí sebe sama a že chce být člověk svou nejlepší možnou verzí," uvedl Pete. Podle něj mnohem lépe jí a dře na sobě, jak jen to jde. "Nemůžu na ni být pyšnější! Neproměnila se kvůli prodeji alb, slávě nebo aby byla modelkou. Udělala to pro sebe a syna Angela," chválil ji trenér.

Je to jen o ní a o tom, jak chce žít

"Snad lidé ocení její tvrdou práci. Adele se změnila pro sebe a svou rodinu. Nezhubla proto, aby se kdokoliv z vás cítil špatně. Její osobní proměna nemá co dělat se mnou nebo s vámi. Je to o Adele a o tom, jak chce žít svůj život. Je to pořád ta stejná Adele, se kterou jsme vyrostli a jakou milujeme. Je jí tu jen o něco méně," zakončil příspěvek Pete.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy