Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Osobní strážce Radovana Krejčíře: Pracovat s ním mi změnilo život!

Radovan Krejčíř a jeho osobní strážce Daniel Macháček.
Zdroj: profimedia / facebook
+ Dalších 10 fotografií
Nejznámější postavu českého podsvětí chránil svým životem. Zápasník MMA Daniel Macháček (42) se po delší pauze vrátí brzy do oktagonu při příležitosti turnaje GCF. Ovšem jeho životní příběh upoutá každého. Byl hodně blízko Radovanu Krejčířovi, a jak sám bojovník uvedl, práce s ním mu změnila život.

Daniel patří k velmi skromným. Nerad o své práci mluví, ale pro eXtra.cz udělal výjimku. Popsal, že Krejčíř je velmi inteligentní člověk. „Rozhodně se mi změnil život. Každému, kdo s ním dělal. Já se na něm nechci určitě zviditelňovat, ale když už jste mě oslovili, pracovat pro Radovana Krejčíře jako osobní strážce vyžaduje hodně prevence. Je to neobvykle inteligentní člověk, který má hodně věcí promyšlených dopředu,“ prozradil Daniel o Krejčířovi, který si od roku 2015 v Jihoafrické republice odpykává 35letý trest odnětí svobody za různé trestné činy.

Pro Macháčka to byla ale práce. „Byl jedním z mých klientů a vše kolem něj jsem bral jako práci. Víc mě nezajímalo. Každopádně musím uznat, že pokud se někam šlo, nechal si poradit o krocích, které musíme učinit pro jeho ochranu. A to se potom ta práce zvládá lépe,“ dodal Daniel Macháček, který bude mít zápas 12. října na turnaji GCF. „Vracím se do klece, abych podpořil dětskou fotbalovou akademii na Kladně. Věřím, že to pomůže,“ dodal Daniel, který se na svého soupeře hodně poctivě připravuje. Aktuálně s Krejčířem není v žádném kontaktu, ale práce s ním ho v mnoha věcech obohatila.

Související články

Další články