Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Válka youtuberů kvůli smajlíku. Fabulátor Datel a provokatér Mariánek se poštěkali kvůli prsaté Báře!

Marek Valášek se pustil do Jona Mariánka, ten zareagoval ostře zpět.
Zdroj: foto Barbora Stříteská / Jon Mariánek / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
hádka

Když se do českých vod z Ameriky ozve influencer a manažer Jon Mariánek (23), tak to téměř vždy vyvolá rozruch. Tentokrát ale nebyl tím, kdo si rýpl první. Do Mariánka se pustil sprostými slovy youtuber Marek Valášek (24) alias Datel, který ho nazval "ukecanou pussy". To ale ještě netušil, že má Mariánek v zásobníku ostré náboje a jeden mu vpálil přímo před zraky všech fanoušků do obličeje. Na sociálních sítích sdílel video, ve kterém je zřejmé, že Datlova partnerka Bára Stříteská (23) k Jonovi chovala sympatie už v době, kdy byli s Datlem v počátcích vztahu.

"Mariánek je taková ukecaná pussy, která má všude kecy, tak si to třeba můžem někde pinknout," odpověděl Marek Valášek na otázku jednoho z fanoušků, zda by "vypnul" Jona Mariánka.

To si nenechal influencer a manažer Jakea Paula líbit a na svůj Instagram sdílel jednostrannou "konverzaci" s Datlovou partnerkou Bárou Stříteskou, která k němu měla 20. dubna chovat sympatie, když si Mariánek na svůj profil nasdílel svou polonahou fotku. "Jak se má naše hoe holube," napsal k záznamu obrazovky.

Bářina reakce na Mariánkovu fotku navíc proběhla v době, kdy se točila první řada reality show Like House, ve které se řešil pouze Datel, který se zamotal do pavučiny lží, ale také vylezla na povrch informace o jejich románku, ač byl v té době ještě zadaný.

"Informaci mám přímo z Like House. Datel se měl opít a vyspal se s Bárou," informoval nás tehdy důvěryhodný zdroj se souhlasem anonymního sdílení do článku, který vyšel také 20. dubna. Naši informaci pár zatím vždy popřel.

Ponižování a okrádání Mariánkovi prý jde

Reakce Marka Valáška na Mariánkovo odhalení Barčiných sympatií na sebe nenechala dlouho čekat.

"Jon Mariánek mě teď úplně zničil a nemám co říct, asi skončím na sociálních sítích. Samozřejmě si dělám prdel," reagoval Datel s úsměvem na Mariánkovu odpověď. Také si stojí za tím, že s Bárou tvoří pár až od 15. května, což pro upřesnění také nahrál i s fotografií na svou obrazovku, společně se vzkazem.

"Jak už jsem jednou řekl, nebuď alespoň projednou pussy a pojď rovnou k té věci. Už jsi tady měl mít nějaké zápasy, ale vysral ses na to, vždycky to okecáš nebo přestaneš komunikovat. Jako když jsi Vémolovi nabízel deset milionů za zápas, na to ses pak taky vysral, když to s tebou začali řešit," říká Marek Valášek přes své sociální sítě Jonu Mariánkovi se slovy, že umí jen ponižovat a okrádat své fanoušky.

"Když ti řeknu něco ohledně zápasů já, tak vytáhneš něco s holkou, abys ji ponížil. Navíc z doby, kdy se mnou ještě nebyla. To je asi stejně tak hrdinské jako to, že máš své sledující u prdele a doporučuješ jim kryptoměny, na kterých ty vyděláváš a oni můžou maximálně prodělat," říká Datel, jehož poznatek o kryptoměnách potvrdil i český bavič Mikýř, který je také autor úspěšného pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem.

"Ty vole, sáhni si alespoň trošku do svědomí. Na konci roku tě za tohle všechno můžu klidně profackovat. Sám jsi mě vlastně tehdy vyzval na fight, takže nebuď pussy aspoň pro jednou, Mariánku," dodává Marek ve videovzkazu, do kterého připojil i jejich tehdejší konverzaci, kde Jon Mariánek skutečně Marka Valáška vyzval k souboji.


Související články

Další články