Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Osmý díl Rychle a zběsile vydělal za dva týdny téměř miliardu! Jaké jsou další trháky, které bourají kina?

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Pak že do kina už nikdo nechodí! Šoupněte na plátno pár plešatých svalovců s dobrými kárami a máte okamžitě vyprodáno. Všemi očekávaný osmý díl kultovního Rychle a zběsile, The Fate Of The Furious, zasáhl kina jako bomba. Během dvou týdnů vydělal 163,6 milionu dolarů na americkém kontinentu a 908,4 milionu celosvětově. Zdá se, že i bez Paula Walkera to klukům docela šlape.

Zatímco zběsilé osmičce vládnou sexy plešouni, libová auta a batole, vydělává tenhle biják prachy jako blázen. Všichni to tak trochu sice čekali, ale stejně je to úlet Trio v podobě klaďas/klaďas/záporák aka Dwayne Johnson, Jason Statham a Vin Diesel se nám trochu promíchalo, ale diváky rozhodně pobavilo.

Film si zase na nic nehraje a nabízí divákovi přesně ten zážitek, který očekává, když jde na nejnavštěvovanější film. Paul Walker nám tam sice trochu chybí, ale i bez něj to očividně jde

Legendární sedmička, která vyšla na počest Walkerovy památky, vydělala v USA rekordních 250 milionů za dva týdny, což vzhledem k lákadlu v podobě dojemného loučení s Walkerem bylo docela jasné. 163,6 milionu za první dva týdny pro její pokračování ale vůbec není k zahození.

Druhým nejnavštěvovanějším bijákem se stal animák The Boss Baby s hlasem Aleca Baldwina v hlavní roli. Za čtyři týdny už vydělal celosvětově 320 milionů dolarů.

Na třetí příčce je nečekaně film Kráska a zvíře s Emmou Watson v hlavní roli, který vydělal za šest týdnů pořádných 1,1 miliardy dolarů celosvětově. Rekordní návštěvnost byla především v Japonsku, kde tuhle disneyovku opravdu žerou.

Související články

Další články