Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Osmička soutěžících televizní show Tvoje tvář má známý hlas je už odtajněna, ale kdo usedne do poroty? Známe její složení!

Složení poroty první řady show Tvoje tvář má známý hlas.
+ Dalších 6 fotografií
Osmičku vyvolených nové řady oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas už známe. Chybí už jen odtajnit jména porotců soutěže. Kdo zůstane a kdo půjde z kola ven?

Porotkyni Jitku Čvančarovou (38) několik vystoupení dojalo k slzám, zdá se však, že na to, aby zasedla do poroty i do druhé řady, to nestačilo. Podle informací ze zákulisí show měla herečka často velmi nesmyslné požadavky a mívala zbytečně hvězdné manýry.

A tak se stalo, že místo mezi Jakubem Kohákem (41) a Jankem Ledeckým (54) obsadí herečka a bývalá účinkující z první řady soutěže Iva Pazderková (36).

V druhé řadě se ve známé osobnosti budou měnit tyto celebrity: Marta Jandová, Miroslav Etzler, Ivana Jirešová, Roman Vojtek, David Gránský, Anna Slováčková, Jan Cina a Markéta Procházková.

Mohlo by vás zajímat

Další články