Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Osmé finále SuperStar: Končí Veronika Stýblová, vyřazení jela zapíjet bez potrestané Farné!

Veronika Stýblová

Osmé finále SuperStar bylo trochu překvapivě osudné pro Veroniku Stýblovou (18). Té nakonec k vítězství nepomohly vynikající pěvecké výkony, dojemná story, kdy jí v průběhu finálových kol zemřela teta, ani evidentní snaha během posledních dvou měsíců trochu zhubnout.

Žhavým adeptem na vyhazov byl přitom Martin Šafařík (21).

Ten nebyl dobře hodnocen porotou, která uznala, že je dobrý muzikant, ale ze zbývající pětice byl v neděli společně se Štefanem Pčelárem (24) asi nejslabší. Přesto dostala nejméně hlasů jedna z favoritek – Stýblová.

Zapíjet vyřazení do vily, kde se dnes v noci koná velký mejdan na počest narozenin Šafaříka, jela bez milenky Pčelára Ewy Farné (19), která dle našich nepotvrzených (ve skutečnosti potvrzených, ale musíme psát, že nepotvrzených) informací dostala pokyn, aby až do vyřazení svého chlapce zbytečně neprovokovala bulvár pravidelnými nedělními nočními výlety do blízkosti jeho ložnice.

Favoritem soutěže zůstává Adam Kukačka (16), který baví nejen zpěvem, ale i silným sociálním příběhem. Ohrozit ho může i Pčelár, kterého tlačí celé Slovensko, a pokud mu neuškodí jeho afektovaná partnerka v porotě, má rovněž reálnou šanci vyhrát.

Mohlo by vás zajímat

Další články