Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Osmany Laffita se ve Výměně chlubil luxusem, přitom má milionovou exekuci: Přijde o svůj hrad?

Exekuce je podle nich neoprávněná.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Minulý týden mohli diváci v reality show Výměna manželek na vlastní oči spatřit, jak si žije Osmany Laffita (52) a jeho partner Guy (45). Když náhradní maminka Lucie (35) viděla honosné sídlo zamilované dvojice, skoro nemohla uvěřit vlastním očím. Má to ale jeden háček. Na vilu je uvalena exekuce na více než milion korun a ani jeden z účastníků Výměny manželek to nehodlá řešit.

Návrhář Osmany Laffita a jeho přítel Guy se přihlásili do oblíbené reality show Výměna manželek, aby zjistili, jaké to je, žít v cizí rodině. Někteří lidé očekávali, že Osmany, který je zvyklý na úplně jiný styl života, to v rodině, kde mají sedm dětí, zkrátka nedá a zhroutí se.

Výsledek byl ale pro mnoho lidí překvapivý. Nejenže si Osmany v náhradní rodině perfektně poradil a nedělalo mu problém absolutně nic, ale navíc mu děti přirostly k srdci. Maminka Lucie (35), která strávila deset dní s přítelem Laffity, byla naprosto unesena, v jak honosném sídle dvojice bydlí.

Podle informací portálu Blesk.cz je na vilu obou partnerů uvalena exekuce na více než milion korun. Ti to ale vůbec neřeší a od celého problému se snaží distancovat. „Vím o tom, je to záležitost stará více než deset let a týká se to mého manžela. Nijak to neřešíme a klidně se na to můžete přijít zeptat za rok. A taky se podívat, že tam stále bydlíme,“ řekl Osmany Blesku.

Podle Osmanyho slov je exekuce naprosto neoprávněná a nic s ní dělat nebudou. Tak uvidíme, jak celý spor dopadne a zda se náhodou Osmany a Guy nebudou muset za pár měsíců stěhovat.

Související články

Další články