Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Osmany Laffita po Výměně manželek: Deprese, pláč i touha po dětech!

+ Další 2 fotografie
Hvězdným soutěžícím v pořadu Výměna manželek se stal módní návrhář Osmany Laffita (50). Účast v reality show by ale už neopakoval, zatímco jeho partner si Výměnu užil. Laffita tvrdí, že si odnesl akorát tak deprese. Účast ale nebyla úplně zbytečná. Návrhář si uvědomil, že je připraven mít vlastní děti.

Osmany Laffita se společně s přítelem účastnil pořadu Výměna manželek Harmonii do vztahu mu to ale příliš nepřineslo, jelikož návrhář z reality show rozhodně neodcházel vyrovnaný. "Abych řekl pravdu, tak už bych to ani za milion neopakoval! Myslel jsem, že to bude sranda žít mimo svůj životní styl, ale pak tam na mě padla taková deprese, měl jsem pocit, že tam nepatřím a že mě ta rodina nepřijala. Byl to divný pocit. Plakal jsem tam, ale oni to neviděli."

Bezdětný homosexuál musel žít v domácnosti s jedním mužem a sedmi dětmi celých deset dní. I přesto, že to pro něj bylo náročné, přiznává, že k dětem přilnul. "Na začátku je člověk ztracený, ale pak najednou tomu všemu začíná rozumět. Měl jsem ty děti rád,“ doznává se. Osmany s manželem Guyem se netají tím, že by rádi měli vlastní děti už delší dobu. Bujarý život, který Laffita s partnerem vede, je ale s výchovou dítěte neslučitelný.

I přes karamboly se Laffita za péči o děti chválil. Po přebalení malého Filípka měl jasno. „Překonal jsem další metu, už jsem připravený na svoje mimino,“ pronesl. Vypadá to, že mu po náročném desetidenním kolotoči svitlo a rozhodl se, že se i o svého Guye bude starat lépe. Tak přeci jen to k něčemu bylo.

Související články

Další články