A nyní se vydáme na krátký výlet zpátky do minulosti. Pusťte si do žil trochu nostalgie. Tohle jsou fotky, které jste možná ještě nikdy neviděli.

Charlie Chaplin byl poměrně pohledný chlapík. Tradiční silné líčení skrývalo jeho hezkou tvář ale opravdu často. Sir Charles Spencer Chaplin žil v letech 1889 až 1977. Snímky, kde je bez make-upu jsou docela vzácné.

Víte vůbec, jak vypadal slavný tasmánský tygr, který byl vyhuben v roce 1936? Oficiálně se toto zvíře jmenovalo Vakovlk tasmánský. Jak už jeho jméno napovídá, byl to vačnatec, který se živil masem. Vyhuben byl zřejmě ve 20. století. Žil na území Austrálie, Tasmánie a Nové Guineje. Osudným se mu stal zřejmě rozmach obyvatel, kteří do Austrálie přišli z Evropy. Občas se objeví zprávy, že ho někdo zahlédl i ve století 21. Ale vědci to nepovažují za pravděpodobné. Poslední známý vakovlk na fotce byl zachycen v Hobartské zoologické zahradě v roce 1933. Tento vakovlk zemřel 7. září 1936.

A víte vůbec, že socha Svobody původně stála v Paříži, než byla Francouzi darována americkým osadníkům za jejich boj za nezávislost?

A víte, že v šedesátých letech byl v Hollywoodu strašně slavný jeden boxer a disponoval všemi výhodami, které měli lidští herci a herečky?

Možná jste to netušili. Podívejte se na unikátní snímky do naší fotogalerie.