Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Oslnivá Anna Marie Kánská zazářila na party: Miliardář Chlad svou krásku přivezl ve voze za desítky milionů korun

Anna Marie Kánská je velmi krásná.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 10 fotografií
krása

Anna Marie Kánská, dcera představitelky Blaženy z hvězdné trilogie Slunce seno, je čím dál úchvatnější. Partnerka českého miliardáře Richarda Chlada očividně zdědila její krásu a nyní všem vyrazila dech, když se objevila na narozeninách casina ve Vestci u Prahy. Tam nechyběla ani naše redakce, která půvabnou blondýnku vyfotila, a dlužno dodat, že vypadala skutečně úchvatně.

Není divu, že Anna Marie Kánská, dcera představitelky Blaženy z trilogie filmů Slunce seno, uhranula miliardáře Richarda Chlada, který se dokonce rozhodl si půvabnou blondýnku vzít za ženu. Společně dorazili v luxusním voze Bugatti Chiron, jenž stojí téměř sto milionů korun, na narozeninovou party casina ve Vestci u Prahy, kde se Kánská opět ukázala v celé kráse. Naše redakce byla u toho a vše zachytila.

Na večírek dorazila Kánská ve stylových stříbrných šatech s odvážným výstřihem, které zvýraznily její perfektní postavu. Outfitu přizpůsobila i boty, sáhla po stříbrných sandálkách. Půvabná blondýnka nezapomněla ani na detaily a celý outfit podtrhla decentními šperky. Nejenže dorazila skvěle oblečená, ale rozdávala i úsměvy na všechny strany a není divu, že Chlad v dřívější době neodolal.

Děti nejsou na pořadu dne

Sympatická Kánská probudila v Richardovi hluboké city a on v loňském roce informoval o zásnubách. „Svatba je naplánovaná, máme datum, máme termín, máme prstýnky a řekneme vám to, až bude po svatbě,“ řekl tehdy eXtra.cz.

Ačkoli se pár rozhodl posunout svůj vztah dál, děti neplánují. Richard má již čtyři potomky z předchozích vztahů a další nejsou na pořadu dne. “Hned na začátku jsem Aničce říkal, že už nechci žádný děti. Zatím na to přistoupila a říká, že děti nechce, takže prostě chceme být spolu, chceme si užívat,“ vysvětlil v témže rozhovoru.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy