Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Oslíci v Řecku si konečně uleví: Nebudou už tahat kila tlouštíků

Oslíci velmi trpěli.
Zdroj: profimedia /youtube
Pokud se chystáte na slavný řecký ostrov Santorini, měli byste si dát pozor, kolik kilo s sebou povezete! Ne, pravděpodobně vás nezastaví na letišti, ale rozhodně vás nepustí vychutnat si krásu bílých domečků na hřbetu oslíka. Tlouštíkům je prostě vstup zakázán!

Krutý úděl zvířat, tak by se dala popsat situace oslíků na řeckém ostrově Santorini. Trpící zvířata, která jsou tak ikonická pro luxusní destinaci, si však konečně trochu odpočinou. Uleví si od kil, která musela dennodenně vláčet na svých zádech. Zvířata dokonce trpěla i krvavými ranami.

Řecko právě schválilo neobvyklý nový zákon, který ukládá zákaz turistům s nadváhou na ostrově Santorini. Zákon vylučuje lidi, kteří váží více než 100 kg, z jízdy na oslících, což je ikonické. Tento zákon konečně vyšel díky naléhání tamních ochránců zvířat.

Dlouhé hodiny v urputných vedrech a navíc s pořádnou náloží, to si musela zvířata všechno protrpět. Každý den museli oslíci ve velkých bolestech dojít až na vrcholek turistické vyhlídky bez vody a bez jakéhokoliv odpočinku.

Související články

Další články