Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Oslepla z barevných čoček! Emilka (11) se chtěla jen vyfintit na Halloween

Zdroj: Facebook
neštěstí
Emilie Turcotte je obyčejná jedenáctiletá holka, která si s předstihem chtěla oslavit Halloween. Vyfintila se na strašidelný svátek, jak se patří. Opatřila si masku s příslušnými proprietami. Na pultě obchodu viděla i laciné barevné kontaktní čočky, po kterých sáhla. To se jí stalo osudným.

Halloweenu se nemohla dočkat, a tak ho Emilie Turcotte z Montrealu oslavila s předstihem. Pořídila si masku společně se strašidelnými kontaktními čočkami. Zakoupit laciné čočky do očí se jí krutě nevyplatilo.

Emilie Turcotte oslepla, a to na celé čtyři dny. Nejdříve měla čočky zhruba čtyři hodiny ve škole, posléze si je vzala na večeři. Před spaním si je ale vyndala. Ráno přes bolest oči nemohla otevřít. Matka ji k tomu na chvilku donutila. Doktor řekl, že její zornice byly krvavě rudé.

Malá Emilie se prý ptala rodičů, zda bude slepá do konce života, nebo bude moci ještě chodit do školy. Zoufalá matka Julie nevěděla, co jí na to má odpovědět. Infekce v oku byla naštěstí po čtyřech dnech v nemocnici vyléčena a dívka se může těšit plnému zdraví.

Informace přinesl DailyMail.com.

Související články

Další články