Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Oslavte den ženského orgasmu ve velkém: Tohle je 5 tipů, jak si to nejlépe udělat sama!

+ Dalších 6 fotografií
Pokud si ženská chce užít o samotě bez přítomnosti partnera, nebo jiných lidí, tak na tom není přece nic špatného. Je to úplně normální a přirozené. Ale jak docílit právě toho, aby váš zážitek byl co nejbouřlivější a zároveň nejsilnější? Toto je pět zaručených tipů, které vám jistě přijdou občas vhod.

1. Atmosféra – ženy mají v takových situacích rády klid a soukromí. Zavřete si dveře, ujistěte se, že vás nikdo nemůže vyrušit, klidně zatáhněte rolety a uvelebte se v pozici, která vám nejvíce vyhovuje.

2. Pohyb je důležitý – když se začnete hýbat při masturbaci, tak to může mít velmi zajímavý efekt na nervové vzruchy, které kolují po vašem těle. Stoupněte si a klidně tancujte. Nikdo přece nemůže tvrdit, že tanec nemůže být součástí vašeho potěšení.

3. Vypusťte ze sebe vše – vůbec se nestyďte vydávat zvuky. Nemusí to být hned a najednou, ale klidně pomalu a postupně. Každý zvuk, který vydáte může zejména ženám umocnit a zintenzivnit prožitek vzrušení, který přichází do těla.

4. Hudba – je až překvapivé, kolik žen tohle vůbec nedělá. Zkuste si pustit hudbu nejlépe do sluchátek, ať se můžete pořádně uvolnit a nic vás při tom neruší.

5. Nebojte se používat hračky – říká se, že skleněné hračky jsou nejlepší. Jsou tvrdé a perfektně přenáší teplo. Když budete chtít menší změnu, tak je můžete dát klidně na chvíli do lednice a užít si něco nového. Tady máte perfektní orgasmus zaručen a navíc jsou tyhle typy hraček opravdu rozkošné.

Související články

Další články