Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Oslavenkyně Lady Gaga jako z jiného světa: Podívejte se na jejích 16 nejšílenějších modelů

Lad\ Gaga slaví narozeniny.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
kreace
Lady Gaga slaví 34. narozeniny. Na tak poměrně nízký věk toho stihla prožít hodně. Jako světoznámá celebrita si prošla i těžkým obdobím, kdy trpěla depresemi a byla závislá na lécích. Rodačka z New Yorku proslula mimo svůj talent i šílenými módními kreacemi, které mnohdy vypadaly jako z jiného světa. K příležitosti zpěvaččiných narozenin jsme pro vás vybrali ty nejvýživnější.

I když se v posledních letech zpěvačka, co se týká kostýmů, ustřídmila, při pohledu na její některé mimozemské kostýmy z minulosti přechází zrak. Účel šokovat provázel zpěvačku od začátku její kariéry.

Touha šokovat

Kostýmy, ve kterých se kolikrát ani nedalo pořádně hýbat, doplňovala pěvecká star i bláznivými vlasovými kreacemi. Některé z nich jsou nezapomenutelné. Napletená platinová hříva ale nebyla žádné peklo proti tomu, když si umělkyně nasadila na hlavu ozdobený vánoční stromeček nebo když na hlavu nasadila doškovou střechu a nebyla vidět vůbec.

Trpěla šikanou i bulimií

Lady Gaga (34), vlastním jménem Stefani Joanne Angelina Germanotta, je hudebnice s italskými kořeny. K jejímu úspěchu vedla trnitá cesta. V roce 2005 dala s partou kamarádů dohromady vlastní Stefani Germanotta Band a společně zkoušeli štěstí v newyorských klubech. Svou kariéru začala psaním písní pro jiné zpěvačky jako Britney Spears nebo Jennifer Lopez. Dnes je úspěšnou a proslulou zpěvačkou, skladatelkou, klavíristkou, textařkou, herečkou a hudební producentkou.

Nikdy se netajila tím, že zažila školní šikanu i problémy s poruchami příjmu potravy. Prozradila i to, že ji znásilnil o dvacet let starší producent.

Ze svatby sešlo

V předminulém roce se ukázala publiku v trochu jiné poloze, když se stala hlavní hrdinkou filmu Zrodila se hvězda. Písničky, které pro film složila, se staly hitem po celém světě. Nějakou dobu se spekulovalo, že se s režisérem a zároveň hereckým kolegou Bradleyem Cooperem dala při natáčení dohromady. Spekulace ale dvojice vyvracela s tím, že jejich hluboký prožitek a souznění při zpívání duetů k daným songům prostě patří.

I když byla zasnoubená s hledačem talentů Christianem Carinem, ze svatby sešlo a v létě byla vyfocena, jak se vášnivě líbá se zvukařem Danem Hortonem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy