Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Oslavenkyně Kerndlová schytává od lidí, že má faldy: Nikdy ale nevypadala lépe

Oslavenkyně Kerndlová schytává od lidí, že má faldy: Nikdy ale nevypadala lépe
Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 11 fotografií
33. narozeniny
Rozkošná Tereza Kerndlová dnes slaví své třiatřicáté narozeniny. O někdejší člence Black Milk je ze slavného tria slyšet asi nejvíce. Tereza nezahálí a zpěvu věnuje prakticky vše. Nedávno vydala úspěšný singl s rapperem Kalim (36), ale také musela čelit kritice ohledně svého těla a váhy. Problém je v tom, že řada lidí si nevidí do pusy, protože Kerndlová nikdy nevypadala lépe a konečně ji je za co chytit.

Tereza Kerndlová (32) je ve své nejlepší formě a prakticky na vrcholu kariéry. Před pár dny vydala klip se slovenským rapperem Kalim, který se u fanoušků těší velké oblibě. Na sociální sítě zpěvačka umístila několik fotek z nového focení u moře, kde jí to neskutečně sekne.

Bohužel se našlo pár idiotů, kteří Terezu zkritizovali, že je údajně tlustá. "Prý jsem tlustá a tohle je moc, tamto málo, chtělo by to začít cvičit, nepřehánějte to. Furt se najdou lidé, co raději moralizují, sami bůhví, co mají za tajemství, když ani nemáte vlastní profilovky! Ale víš jak: JE MI JEDNO, ČO KDO HOVORÍ... já jen, že mě to nepřestává udivovat, že to někoho baví... poučovat, radit, hodnotit. Mně je takhle dobře a šťastně. Komu to vadí?" napsala rozlícená Tereza na Instagram.

A není se čemu divit. Tereza Kerndlová sice trošku přibrala, ale konečně ji je za co chytit a vypadá naprosto božsky. Naštěstí se najde ještě stále dost lidí, kteří zpěvačku utvrdí v tom, že si z podobných hlupáků nemá dělat hlavu.

"Jsi skvělá zpěvačka, Terezo, a ohromná osobnost. Na podobné žvanily se vykašli. Ať se raději podívají na sebe," zní jeden z mnoha pochvalných komentářů. A co myslíte vy? Sluší to Tereze nyní mnohem více?

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy